گیربکس مناسب کارخانه سیمان

5/5 - (2 امتیاز)

از آن جایی که گیربکس های صنعتی در توان های مختلف و با سیستم های عملکردی متفاوتی ساخته می شود امکان استفاده از مدل های متنوع برای صنایع گوناگون وجود دارد اما مسلما نمی توان از یک نوع گیربکس برای همه صنایع سبک و سنگین استفاده کرد و باید مشخصات ان را نیاز یک بخش صنعتی مطابقت داد. کارخانه های سیمان سازی یکی از مهم ترین صنایع سنگین به شمار می روند که بدون این سیستم های انتقال نیرو به خود نمی توانند خط تولید خود را فعال نگاه دارند. در این مقاله گیربکس های صنعتی مناسب کارخانه سیمان را بررسی خواهیم کرد.

گیربکس های صنعتی مناسب کارخانه سیمان

در مراحل ابتدایی تولید سیمان که بیشتر سیستم های نقل و انتقال سنگ معدن و خرد کننده های اولیه قرار دارند می توان از گیربکس های هلیکال، خورشیدی برای نوار نقاله و خرد کننده سنگ و همچنین از سیستم های حلزونی برای قسمت های سبک تر ماننده اسکرین لرزان آن استفاده کرد. مجموعه آرشا صنعت گیربکس SEW خورشیدی سری پی p   و یا یکی از محصولات سری خورشیدی برند سیتی را برای این مرحله از تولید سیمان پیشنهاد می کند.

گیربکس های صنعتی مناسب کارخانه سیمان

اما اگر به دنبال گیربکس های هلیکال هستید گیربکس هلیکال SEW سری RX نیز می تواند به خوبی نیاز شما را بر طرف سازد. پس از خرد شدن سنگ ها و تبدیل ان ها به قلوه سنگ برای انتقال آن ها از کرین ها و نوار نقاله های بزرگ که توان تحمل وزن بالایی دارند استفاده می کنند که نصب گیربکس های هلیکال در این تجهیزات توصیه می شود. خرید انواع گیربکس های هلیکال از این بخش وبسایت ارشا صنعت.

مخزن خرد کننده یا Raw Mixer mill نیز به توان بالایی نیاز دارد و بترین گیربکس های صنعتی برای این بخش از نوع هلیکال هستند پیشنهاد ما بهره گیری از مدل هایی است که حداقل تا 5000 کیلووات توان داشته باشند و گشتاور آن ها به 350 یا 400 kNm نیز برسد. برای بخش ایرلاک یا روتاری ولو rotary valve آن می توانید از گیربکس حلزونی موتوواریو سری SW استفاده کنید.

برای دیگر قسمت های تولیدی مانند خنک کننده ها، خرد کننده های crusher، مخزن حرارتی زغال سنگ، نقاله های پیچی و….از گیربکس های معرفی شده یا مشابه آن ها با گشتاور های متناسب بهره گیرید. برای دریافت مشاوره با آرشا صنعت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *