لوازم یدکی گیربکس
خرید لوازم یدکی گیربکس ساخت برند های مختلف اروپایی و آسیایی سازگار با انواع گیربکس های صنعتی ( هلیکال – آویز – حلزونی و…) با کیفیت بالا و قیمت مناسب از مجموعه آرشا صنعت | فروش به صورت تلفنی و یا آنلاین + ارسال به تمام شهر های کشور

فروش انواع لوازم یدکی گیربکس صنعتی

خرید قطعات جانبی گیربکس های صنعتی خصوصا برای دستگاه هایی که تحت فشار بالایی هستند و دائم در حال کار کردن می باشند امری طبیعی است و در صورت نیاز به تعمیر یک قطعه خاص خرید آن جهت تعویض بسیار به صرفه تر از خرید یک گیربکس جدید است. شما می توانید بخش های مختلف از دنده ها گرفته تا شافت و حتی پوسنه و…را به راحتی و با یک تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت خریداری کنید.

پخش و عرضه گیربکس صنعتی ساخته شده توسط برند های معتبر نظیر اس ای دبلیو و نورد با بهترین قیمت + ارسال رایگان به تمام شهر های کشور

بلبرینگ گیربکس صنعتی

بلبرینگ ها از آن جا که اصطحکاک بین قطعه های خاص را از بین می برد و حرکت را رد سیستم گیربکس روان می کند ابزاری واجب به شمار می آیند و باید برای نگهداری آن ها نکاتی را رعایت کنید اما اگر برینگ های شما مشکل  پیدا کردند گران نباشید چرا که می توانید به راحتی انواع مختلف بلبرینگ را به قیمت فوق العاده مناسب سازگار با جعبه دنده های مختلف از سایت آرشا صنعت خریداری کنید.

بلبرینگ گیربکس صنعتی

فلنج گیربکس صنعتی

بیشتر گیربکس ها در بخش هایی کار می کنند که اتصال آن ها به یک قسمت مشخص واجب است و اینجاست که فلنج ها به کمک ما می آیند. این فلنج ها در ابعاد و شکل های مختلفی توسط برند های مختلف ساخته می شوند و کار متصل کردن گیربکس صنعتی به یک قسمت را ساده می کنند. اگر برای اتصال نیاز به فلنج دارید می توانید با تیم ما تماس گرفته و با بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت اقدام به سفارش مدل مناسب خود کنید.

فلنج گیربکس صنعتی

شفت گیربکس صنعتی

شافت یک گیربکس عامل اصلی انتقال نیرو در آن به شمار می رود و در انواع مختلفی دیده می شود. شما می توانید یک گیربکس شافت موازی و یا مستقیم و …را داشته باشید. شافت در داقع یک میلگرد است که به عنوان یک ریل برای بلبرینگ ها عمل می کند و حرکت چرخشی دارد. جنس أن معمولا با توجه به میزان فشاری که باید تحمل کند تعیین می شود و شما می توانید از مدل های فولادی تا مسی و کربنی را داشته باشید. اما در گیربکس ها بیشتر از شافت های فلزی و یا فولادی استفاده می شود تا هم دمای بالا و هم ضربه و …را به راحتی تحمل کند.

شفت گیربکس صنعتی

پوسته گیربکس صنعتی

دنده ها و شافت و دیگر بخش هایی که یک گیربکس کامل را می سازند باید در محفظه ای خاص و در خور قرار بگیرند و بدنه گیربکس و یه پوسته اینکار را می کند پوسته نقش مهمی در طول عمر و محافظت از هز گیربکسی ایفا می کند و در صورت آسیب دیدن آن بخش های دیگر نیز ممکن است به مرور صدمه ببیند به خاطر همین موضوع باید پوسته ای که می تواند ضربه ها را تحمل کند و از طرفی در برابر گرد و غبار و سایر اجزا عایق باشد را به عنوان یک محفظه خود برای گیربکس در نظر گرفت. گاهی پیش می آید که بدنه گیربکس شما به خاطر کار زیاد و یا ضربه های به شدت سنگین اسیب می بیند اما بخش های دیگر از آسیب در امان می مانند در چنین وضعیتی خرید پوسته گیربکس بهترین گزینه پیش روی شماست.

پوسته گیربکس صنعتی

در این وب سایت می توانید پوسته SEW، NORD، بونفیلیولی و سایر برند ها را با قیمت مناسب و ضمانت خریداری کنید.

سوالات متداول
  • فروش لوازم یدکی گیربکس به چه صورت است ؟
    شما می توانید به راحتی با شماره های درج شده در وب سایت انواع لوازم و قعطات جانبی گیربکس های صنعتی مناسب برای برند های مختلف را خریداری کنید.
  • ارسال قطعات جانبی گیربکس به چه شکل است ؟
    آرشا صنعت برای رضایت بیشتر مشتریان عزیز برای خرید های بالای مبلغ مشخص شده را با ارسال رایگان می فرستد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.